П'ятница

Головна » Оперативні оголошення

Шановний друже! Ви потрапили на головну сторінку офіційного сайту дитячо-юнацької громадської організації "Школа рятувальників". Наша мета - дієве громадянське виховання та всебічний особистий розвиток сучасної учнівської молоді. Наші завдання: загартування характеру, морально-вольовий вишкіл, фізична та комплексна професійна підготовка вихованців до кваліфікованих дій у надзвичайних ситуаціях, а також до ефективної участі у проведенні пошуково-рятувальних операцій та аварійно-рятувальних робіт у складі громадських формувань цивільної оборони. Рятувальники - це люди, які знають, вміють і завжди готові прийти на допомогу іншим! Приєднуйтесь до нашої благородної справи! Висловлюйте свої думки та пропозиції! Включайтесь у форуми! Наші контакти: СЗОШ №9 м.Білої Церкви Київської обл. Україна; ICQ 372799616 E-mail : goodteacher2011@ukr.net
Категорія: Оперативні оголошення | Переглядів: 3485 | Додав: master | Дата: 28.03.2009 | Коментарі (1)

Увага всім бійцям, групам та підрозділам!
  • Оголошується початок підготовки до виїзду у Кримський Літній тренувальний табір Юнацької Ліги МНС!
  • У кандидатському списку 23 учасника.
  • Терміни проведення: з 26 червня по 7 липня 2010 року.
  • Контрольний збір та видача спорядження - 20 червня о 18 годині.
  • Контакт зі штабом на підготовчий період: 063-73-25-789.
  • Вільним від екзаменів бійцям пропонується участь у виконанні цікавих оперативних доручень по підготовці до виїзду.
Вартуйте!

Категорія: Оперативні оголошення | Переглядів: 1526 | Додав: resquer-school | Дата: 03.06.2010 | Коментарі (0)

Специфіка правильного порятунку на воді

Літня пора разом із радощами канікул приносить і великі ризики для життя і здоров'я людей, особливо - дітей та підлітків. І найбільш небезпечною для життя, нажаль, залишається вода річок, озер та морських пляжів. Останні повідомлення про трагічні смертельні випадки загибелі людей на воді показують, що занадто часто людське життя можна було б встигнути врятувати за умов правильних дій тих, хто опинився поруч і має час прийти на допомогу.

Отже, перше, що потрібно вочевидь зробити для потопаючого, - це якнайшвидше витягти його із води.
Однак без спеціальних навичок одній людині зробити це практично неможливо ! Тому рятувати потерпілого потрібно вдвох, або за допомогою хоча б яких-небудь плавзасобів : рятувального круга, дерев'яної колоди, зв'язаних між собою пластикових бутилок, камери м'яча, надувних іграшок тощо.

Друге, - потрібно
швидко звільнити шлунок та легені потерпілого від води, що потрапила всередину. Для цього рятувальник має покласти людину на своє коліно животом донизу та енергійно потрясти її за плечі. Ротова порожнина потерпілого має бути обережно звільненою від залишків води та слизу за допомогою пальця, обмотаного хустинкою.

Третє, - якщо відстуні ознаки самостійного дихання та серцебиття, - потрібно перевернути потерпілого на спину, підкласти під шию м'який валик, запрокинути голову назад, затиснути носа та почати ритмічну вентиляцію легенів способом "рот до рота" із частотою 1 видох на 4 секунди, поєднуючи її із непрямим масажем серця із частотою 3 рази на 1 видох. Рятувальник має проводити реанімацію спокійно, обов'язково берегти сили і за жодних умов не припиняти дій до повного відновлення дихання або приїзду швидкої !!!

І головне - якщо людина вже почала дихати в результаті реанімації, прийшла до тями або взагалі не припиняла дихання при порятунку, починає розмовляти і почуває себе цілком нормально, все одно потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО  направити її до лікарні з метою ПОВНОГО видалення залишків води із шлунку та легенів !!! Особливо важливою є госпіталізація після утоплення у прісних водоймах, оскільки всмоктування прісної води у кров людини через шлунок чи легені призводить до загибелі еритроцитів і раптової зупинки серця !!!

Не забувайте телефон рятувальних служб МНС - 101.
    Бережіть себе і всіх, хто поруч ! Вартуйте !!!

Категорія: Оперативні оголошення | Переглядів: 1050 | Додав: resquer-school | Дата: 02.08.2009 | Коментарі (0)

1 2 3 4 5 »

«  Квітень 2024  »