Головна » Архів матеріалів

Увага всім підрозділам !!! В суботу 4 квітня 2009 року о 10.00 оголошується збір по команді "Горизонт". Кожному - повний комплект спорядження на одноденний маршрут; посилений запас води; ІСС; продуктовий, господарчий та аварійний набір; аптечка; заряджений мобільний телефон. Район проведення навчальної тактичної операції - лісовий масив Гайок. Контрольний термін повернення - 19.00. Дійте!
Категорія: Оперативні оголошення | Переглядів: 972 | Додав: resquer-school | Дата: 03.04.2009 | Коментарі (0)

27 березня відбуватиметься довгоочікуваний перший навчально-тренувальний похід нового сезону. Збір біля школи о 10.00 годині. Вихід на кінцевий пункт маршруту (Гайок) - о 17.00 (18.00) годині.  Запланований час проходження - 5 ходових годин. Дистанція - 14,5 км. Не забувайте, що успіх групи залежить від підготовки кожного бійця. Тож збирайтесь дуже ретельно. Взуття, одяг, рюкзак, вода, продукти, посуд, гігієнічні засоби, сідушка, кухонна дощечка, ніж, топор, компас, сірники, розпал, запаска, особиста аптечка, мобільний телефон, транспортна гривня, гарний настрій - не забудьте нічого. Зарядіть мобільний телефон. Домовьтесь із батьками про графік зв'язку. На маршруті є зони із відсутнім покриттям! Основні контрольні пукнти маршруту : дерев'яний міст через р. Рось, санаторій Дубрава, урочище Голендерня, урочище Кошики, навісний міст через р. Рось біля Глибічанського кам'яного кар'єру, с. Чмирівка, скалодром, Гайок. Не проспіть. І нехай всі труднощі будуть переможені. Вартуйте!
Категорія: Оперативні оголошення | Переглядів: 929 | Додав: master | Дата: 26.03.2009 | Коментарі (3)

Алфавітний довідник з азбуки Морзе - азбуки умовних кодів для роботи у радіотелеграфі та передачі аварійно-рятувальних сигналів. До кожного знаку дається мініатюрний наспів, мелодія якого дозволяє чіткіше запам'ятати звучання конкретного фрагменту коду. Між літерами повідомлення витримують паузу у один такт, між словами - у два, між реченнями - у три, між блоками - у чотири.
А   .-    /ай-да/                     Б   -...  /ба-ки-те-чуть/           В   .--    /ви-со-ко/
Г   --.   /га-ра-жик/               Д   -..  /до-мі-кі/                    Е   ..-..  /е-лє-рон-чи-ки/
Є   .     /єсть/                      Ж   ...- /я-бук-ва-же/             З   --..   /за-ка-ті-кі/
И   -.-- /и-не-тре-ба/             І   ..    /і-ди/                         Ї   ..      /ї-дь/